2019 İlkbahar/Yaz sezonu için özenle hazırlanan Sharbet abiye elbiseler ile en güzel siz olacaksınız!

Geleneksel modelleri günümüz moda trendlerine uyarlayan Sharbet tasarımcıları zamansız elbiseler yaratarak harika bir koleksiyon sunuyor. Modern tasarım abiye elbiseler klasiğe göz kırpan tarzıyla nesilden nesile aktarılacak şıklıkta.

Devamını Oku...

Vücut tipine uygun abiye nasıl seçilir?

Yaz geliyor; her an bir kır düğünü ya da açık hava organizasyonu için davetiye alabilirsiniz. Genç hanımları ise tatlı bir mezuniyet heyecanı sardı. Peki bu özel günlerinizde ne giyeceğinize karar verdiniz mi?

Devamını Oku...

Sharbet abiye elbise koleksiyonlarındaki zengin seçenekler annelerin gönlünü fethedecek!

Sharbet abiye elbise koleksiyonlarındaki zengin seçenekler annelerin gönlünü fethedecek! Mutlu, heyecanlı anneler için her zevke ve bedene uygun abiye elbiseler Sharbet’te! Söz, nişan ya da düğün günü anneleri de tatlı bir telaş sarar. Gelin ya da damat annesi çocuklarının bu mutlu gününde haklı bir ilgi bekler.

Devamını Oku...

Düğün, nişan, davet, kokteyl, mezuniyet ya da özel akşamlarınız için uygun fiyat ve kampanya fırsatlarıyla 2019’un en şık abiyeleri Sharbet Abiye’de.

Zarif ve şık tasarımlarıyla öne çıkan Sharbet Abiye Elbiseler ile gecenin yıldızı siz olacaksınız! Düğün, nişan, davet, kokteyl, mezuniyet ya da özel akşamlarınız için uygun fiyat ve kampanya fırsatlarıyla 2019’un en şık abiyeleri Sharbet Abiye’de. Üstelik uzun, kısa, tesettür ve büyük beden seçenekleriyle.

Devamını Oku...

Düğün, nişan, davet, kokteyl, mezuniyet ya da özel akşamlarınız için uygun fiyat ve kampanya fırsatlarıyla 2019’un en şık abiyeleri

Zarif ve şık tasarımlarıyla öne çıkan Sharbet Abiye Elbiseler ile gecenin yıldızı siz olacaksınız! Düğün, nişan, davet, kokteyl, mezuniyet ya da özel akşamlarınız için uygun fiyat ve kampanya fırsatlarıyla 2019’un en şık abiyeleri Sharbet Abiye’de.

Devamını Oku...

İstanbulda Abiye Nereden Alınır? 2019 Abiye fiyatları nedir?

Şık ve ciddi bir duruş için önerimiz uzun veya kısa, sade ya da simli bir abiyeyi küçük taşlı takılar ile kombinlemeniz dir Bu sayede tüm gözler üzerinizde olur ve mükemmel bir gece geçirecebilirsiniz.

Devamını Oku...

Hangi Abiye Nerede Giyilir? 2019 Abiye kampanyanları nedir?

Öncelikle hangi abiye nerede giyilir, ne ile kombinlenir bu çok önemli. Düğün, nikah, davet, kokteyl, mezuniyet, nişan … Her konseptin abiye elbise modeli farklıdır ve çok iyi seçim yapmak gerekir.

Devamını Oku...

2019 Abiye modelleri çıktı mı?

Türkiye’de abiye elbise alanında başarılı firmaların başında Sharbet Abiye geliyor. Her tarza uygun alternatifleri özellikle Sharbetin ürünlerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Model ve renk skalası bakımından Sharbet Abiyenin işte benim için tasarlanmış diyebileceğiniz birçok seçeneği var.

Devamını Oku...

Abiye Nedir? Abiye nerelerde giyilir? Uygun fiyatlı abiye nereden alınır?

Abiye Fransızca kökenli bir kelimedir. Gösterişli, ışıltılı, göz alıcı hafif dekolte kıyafet anlamındadır. Özel gün ve geceler için giyilen kıyafettir. Abiye elbisenin birçok çeşidi vardır. Kısa abiye, uzun abiye, balık abiye, tesettür abiye, büyük beden abiye, nikah, nişan, kokteyl, gece, parti ve mezuniyet abiyeleri.

Devamını Oku...