Hakkımızda

Yeniye, her zaman en yeniye inandık… Farklı ve kaliteli olanı her zaman istedik, her zaman yakaladık… Dostlarımıza en güzelini, en özelini, en farklısını sunduk… Zengin ve seçkin koleksiyonlarımız ile dostlarımızın özel anlarında en özel mutlulukları yaşaması için çalıştık…çalışıyoruz…çalışacağız… Sharbet Abiye olarak her zaman farklılığımızı hayata ekledik ve eklemeye mutlulukla devam edeceğiz… 

Sizin için yarattığımız KOLEKSİYONUMUZ ile bütün gözler üzerinizde olacak… Katıldığınız gecelerde güzelliğiniz konuşulacak… Mutlu günlerde giyin… Sevdiklerinizle birlikte keyfini yaşayın ! Sitemizde en şık, özel abiye modelleri ve gece elbiselerine ulaşabilirsiniz. İstanbul, Rüya, Gökkuşağı gibi en çok tercih edilen gece elbiseleri, abiye modelleri sharbet.com.tr´de. 

Hayatınızın özel günlerinde sevdiklerinizle beraber olmak ve o anları paylaşmak paha biçilemez bir duygudur. Bir bayan olarak özel günler dışında dahi kendinize verdiğiniz önem aynada kendinizi beğendiğiniz an gerçek notu alır. Kıyafetleriniz, makyajınız ve kendinize ait stilinizle karşıdaki kişiden önce kendinizi cezbetmelisiniz. Elbise modelleri ile bu noktanın altını çizen Sharbet bir bayanın istediği taktirde ne kadar göz alıcı olabileceğini biliyor. Yarattığı ürünlerin bayanların güzelliğine sadece yardımcı bir unsur olduğunu söyleyen firma yetkilileri her bayanın sadece özel zamanlarda değil her an özellik duygusunu yaşaması gerektiğini konseptleri ile hatırlatıyorlar. 1984 yılında Elbistan da 20 metrekarelik bir butikten yola çıkan bu düşünce şu anda dünyada bir marka haline gelmiş Sharbet’i oluşturuyor. 

Sharbet kurucuları 30 senedir sektörün içerisinde gece elbiseleri ürettiklerini, bayanların isteklerinin bu nedenle iyi bildiklerini ifade ediyorlar. Sharbet firmasının internet üzerindeki mağazası olan Sharbet.com.tr adresine girdiğinizde firmanın birbirinden güzel konseptlerini görebileceksiniz. Doğum günü, yemek organizasyonları, düğünler, partiler gibi abiye tercih edeceğiniz her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz modelleri internet sitesinde en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Konseptlerinin her birinin birbirinden azda olsa farkı olduğu firmanın ürünleri uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. Üstelik ödeme avantajları olarak adlandırılan kredi kartına taksitler ve puanlarda veriliyor. 

Sharbet.com.tr adresinden sizler için seçtiğimiz Rüya ve Helenistik konseptlerine özel olarak zaman ayırabilirsiniz. Bu abiye modelleri arasında bulunan Rüya konseptinde askılı modeller ve İspanyol modasının esintileri sizleri kavuracak. Helenistik konseptinde ise daha çok tek renkli olan modeller ve gümüş tonlar dikkat çekiyor. Bu iki konsept arasında aradığınızı bulamadıysanız mutlaka size uygun bir modeli diğer konseptlerde bulacaksınız. Her bayanın zevkine ve gideceği yere göre üretilen gece elbiseleri özellikle bayanların moda zevkleri ve mekanın durumu göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Eğer kendinizi özel gününüzde bulunduğunuz ortamdaki bayanlardan daha özel hissetmek istiyorsanız aynada kendinize bakarken “İşte bu” diyebileceğiniz bir elbise seçmenizi öneririz. Her kadın tabi ki güzeldir. Fakat bunu açığa çıkarmak için Sharbet gibi uzmanlara ihtiyaç duyarlar