Hakkımızda

Özel olmaya, her zaman en özel ve en güzelini yaratmaya inandık...
Kalitenin en farklı halini her zaman hayal ettik ve gerçeğiyle özenle buluşturduk...
Dostlarımıza hayatın güzelliklerini yaşatmak için en değerli olanlarını hayata ekledik...
Sharbet Abiye olarak farklılığımızı her zaman mutlulukla paylaştık ve ilk günkü heyecanımızı daha da çoğaltarak paylaşmaya devam edeceğiz...
Web sayfamızda özel anlarınıza güzellik katacak birbirinden şık ve cazibeli abiye modellirimiz ve gece ışığı elbiselerimizle tanışabilirsiniz.
Rüya, Gökkuşağı,Deniz  gibi kendini bütün ihtişamıyla gözler önüne seren gece elbiselerimiz, gelecek ile geleneği buluşturan abiye modellerimizle

www.sharbet.com.tr de karşılaşabilirsiniz.

Hayatınızın özel anlarında sevdiklerinizle birlikte olmak ve o anların mutluluğunu doyasıya yaşamak paha biçilmez bir duygudur. Bir kadın olarak sadece özel günlerde değil hayatın her anında kendinizi şık ve güzel görmek istediğinize inandığımız için her zaman farklı koleksiyonlar yaratarak sizlerle buluşturuyoruz.
Size ait stilinizle kıyafetlerinizin ve makyajınızın birbiriyle bütünleşmesiyle hem kendinize hem de başkalarına güzelliğinizi yaşatıyorsunuz.
Biz de Sharbet tasarımlarıyla sizin güzelliğinize sihirli dokunuşlar ekliyoruz.
Koleksiyonlarımız sayesinde hem size hem de mutluluğunuzu paylaştığınız sevdiklerinize bambaşka güzellikler yaşatmaya çalışıyoruz.